مـدیرنامـه
رسانه اختصاصی مدیران

رویداد «باهم 1402» همکاران سیستم، از 2 تا 5 دی‌ماه برگزار می‌شود

با هدف اشتراک‌گذاری تجربیات حاصل از همراهی با طیف گسترده‌ای از کسب‌و‌کارها و معرفی دستاوردها

0 1,255

رویداد تخصصی «باهم ۱۴۰۲» شرکت همکاران سیستم از ۲ تا ۵ دی‌ماه، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران (سالن ۴۱) برگزار می‌شود.

موضوعات روز دنیای  تکنولوژی و فناوری همچون رایانش ابری، تحول دیجیتال، هوش مصنوعی و هوش تجاری از جمله موضوعات کارگاه‌ها و سمینارهای رویداد باهم هستند. به علاوه، فضای تعامل و گفتگو با متخصصان این حوزه‌ها در کنار آشنایی با آخرین تحولات کسب‌وکار، متاثر از راهکارهای نرم‌افزاری فناورانه، برای شرکت‌کنندگان در این رویداد فراهم شده است.

رویداد «باهم ۱۴۰۲» که قرار است در فضایی ۵۰۰۰ متری برگزار شود، شامل نمایشگاه، کارگاه، سمینار و جلسات گفتگو با مدیران و متخصصان همکاران سیستم است که برای میزبانی از مشتریان همکاران سیستم، فعالین کسب‌وکار، دانشجویان و علاقه‌مندان حوزه تکنولوژی تدارک دیده شده است.

 

۶ عنوان سمینار و 22 عنوان کارگاه‌ تخصصی

در جریان رویداد تخصصی «باهم ۱۴۰۲» قرار است ۶ عنوان سمینار کاربردی، با تمرکز بر موضوعات روز کسب‌و‌کارهای ایرانی و متناسب با نیازهای روز بازار در حوزه فناوری، از جمله رایانش ابری، هوش مصنوعی، علم داده و… برگزار شود.

به علاوه، سامانه مودیان به عنوان یکی از دغدغه‌های روز در حوزه مالیات، از دیگر موضوعاتی است که در بخش کارگاهی به آن پرداخته خواهد شد.

در بخش کارگاهی نیز همکاران سیستم قصد دارد ۲۲ عنوان کارگاه تخصصی، با هدف معرفی آخرین و جدیدترین محصولات و دستاوردهای همکاران سیستم در مسیر زنجیره ارزش شرکت‌ها، از تولید تا توزیع را برای شرکت‌کنندگان این رویداد برگزار کند.

علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به این لینک، جدول زمانی سمینارها و کارگاه‌های این رویداد را مشاهده کرده و ثبت‌نام کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.