مـدیرنامـه
رسانه اختصاصی مدیران

پنجمین مدرسه تابستانی اینترنت اشیا آغاز به کار میکند

مدرسه اینترنت اشیا پارک علم و فناوری دانشگاه تهران
0 27

آکادمی اینترنت اشیاء با همکاری پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، پنجمین مدرسه تابستانی اینترنت اشیاء را با موضوع «مدیریت منابع انرژی در پیک مصرف برق» 19 مردادماه برگزار میکند.

آکادمی اینترنت اشیاء با همکاری پارک علم و فناوری دانشگاه تهران،  پنجمین مدرسه تابستانی اینترنت اشیاء را با موضوع «مدیریت منابع انرژی در پیک مصرف برق» 19 مردادماه برگزار میکند.

مدرسه تابستانی مردادماه ، طی ۹ روز مهارت آموزی به ۱۰ تیم ۳ تا ۴ نفره در اجزای اصلی سازنده یک محصول مبتنی بر اینترنت اشیاء شامل سیستم نهفته، شبکه ارتباطی، پلتفرم اینترنت اشیاء و اپلیکیشن و سرویس به نحوی صورت می پذیرد که هر تیم کمینه محصول پذیرفتنی (MVP) مبتنی بر اینترنت اشیاء را به عنوان یک راهکار برای «مدیریت منابع انرژی در پیک مصرف برق» ساخته و در مراسم اختتامیه رونمایی خواهد شد.

تیم¬هایی از مدرسه تابستانی که MVP ساخته شده توسط ایشان توسط هیات داوران منتخب شود،‌ درشتابدهنده تخصصی اینترنت اشیاء «اکسلیوت» مستقر خواهند شد. علاوه بر آن پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، تیم های واجد شرایط خروجی شتابدهنده را نیز در قالب هسته در فضای کار اشتراکی پارک مستقر نموده و خدمات منتورهای فنی و کسب و کار به ایشان در ادامه نیز ارایه می-‌گردد تا محصول‌های این هسته‌ها قابلیت عرضه به بازارهای داخلی و بین لمللی را پیدا نمایند.

علاقمندان جهت حضور در این مدرسه تابستانی میتوانند به لینک زیر مراجعه نمایند.

ثبت نام

پنجمین مدرسه تابستانی اینترنت اشیا آغاز به کار میکند
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.