مـدیرنامـه
رسانه اختصاصی مدیران

کسب مقام اول استارتاپ سپتک مستقر در مرکز رشد دانشگاه صنعتی شریف

هشتمین جشنواره فاوا با شعار (فناوری اطلاعات و ارتباطات، پیشران تحول اقتصاد دیجیتال) و با بهره‌گیری از تجارب گذشته، ۲۹تیرماه سال جاری در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار شد.

0 30

به گزارش روابط عمومی؛ هشتمین جشنواره فاوا با شعار (فناوری اطلاعات و ارتباطات، پیشران تحول اقتصاد دیجیتال) و با بهره‌گیری از تجارب گذشته، ۲۹تیرماه سال جاری در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار شد.

کسب مقام اول استارتاپ سپتک

شرکت فراجهش ویرا‌(سپتک) یکی از استارتاپ‌های مستقر در مرکز رشد دانشگاه صنعتی شریف با ارائه محصول کنتور هوشمند اپلیکیشن SEPTECH موفق به کسب رتبه اول در محور؛ استارت آپ برتر در بخش ICTدر هشتمین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات (فاوا) شد.

محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات

مراسم معرفی برگزیدگان هشتمین دوره جشنواره فاوا و جایزه ملی کیفیت با حضور محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد. در مجموع ۲۹۳ شرکت با محورهای مختلف در این جشنواره شرکت کردند که ۵۱ شرکت کننده شایسته تقدیر قرار گرفتند.

شایان ذکر است؛ ایجاد فضای رقابتی سالم همراه با شور، نشاط و شناسایی شرکت‌های برتر از اهداف این جشنواره بود و تفاوت هشتمین دوره‌ی این جشنواره نسبت به دوره‌های قبل تمرکز ویژه بر بحث استارتاپ‌ها و ایجاد محوری با عنوان فناوری فضایی بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.