مـدیرنامـه
رسانه اختصاصی مدیران

هر چه داریم در سایه کار و تلاش ملت بزرگ ما و کارگران عزیز کشور است

0 21

رییس جمهوری با تبریک روز کارگر و قدردانی از تلاش وزارت نیرو و همه مهندسین و کارگران ایرانی تصریح کرد: هر چه داریم در سایه کار و تلاش ملت بزرگ ما و کارگران عزیز ما است.

حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی روز پنجشنبه در مراسم افتتاح سد شهدای ایلام، با بیان اینکه مسأله آب همیشه مهم بوده و در مسأله ویروس کرونا یکی از مسایلی که مطرح است، مصرف آب است، گفت: با شیوع ویروس کرونا مصرف آب در کشور افزایش یافت و این موضوع در پیش بینی ها نبود و ضروری است که با پایان کرونا نیز به صورت بدبینانه این پیش‌بینی را برای مصرف آب داشته باشیم.

رییس جمهوری با قدردانی از موافقت رهبر معظم انقلاب با برداشت از صندوق توسعه ملی برای طرحهای آب و خاک، اظهار داشت: می‌خواهم از مقام معظم رهبری سپاسگزاری کنم که از آغاز دولت یازدهم در سال ۹۳، نامه‌ای که خدمت ایشان نوشتم و حضوری هم توضیح دادم، ایشان موافقت کردند که از صندوق توسعه ملی برای طرح‌های آب و خاک مخصوصاً در مناطق مرزی و مناطق به اصطلاح گرمسیری استفاده کنیم.

روحانی افزود: امیدوارم این طرح‌ها که کار عظیم و بزرگی برای مردم مناطق غربی کشور و از جمله مردم خوب، عزیز و دلاور استان ایلام است، ان‌شاء الله تا پایان امسال و پایان این دولت به اتمام برسند.

رییس جمهوری با اشاره به برنامه ریزی که برای سفر به استان ایلام و دیدار با مردم این استان داشت، اما متاسفانه به دلیل شیوع بیماری کرونا به تاخیر افتاد، گفت: افتتاح این طرح های بزرگ را در استان ایلام به همه مردم این استان تبریک می گویم و ان‌شاء الله مبارک باشد.

در چارچوب پویش «هر هفته؛ الف-ب -ایران» طرح های «٢٢ هزار هکتار شبکه اصلی آبیاری و زهکشی تحت فشار فکه» و «سد مخزنی شهدای ایلام (گلال)» با اعتبار یک هزار و ١٠٠ میلیارد تومان از طرح های وزارت نیرو و همچنین طرح «شبکه آبیاری در ٢٧ هزار هکتار از اراضی کشاورزی دهلران و مهران و ایوان» و بیش از ١٢۳ طرح دیگر با اعتبار ۴٨٢ میلیارد تومان در بخش کشاورزی، صبح امروز (پنج شنبه) با دستور حسن روحانی رییس جمهوری در استان ایلام به بهره برداری رسید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.