مـدیرنامـه
رسانه اختصاصی مدیران

حضور بانک ملی ایران در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه

0 83

دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه با شعار مشارکت بیشتر، اقتصاد بهتر امروز با حضور فرهاد دژپسند، وزیر امور اقتصادی و دارایی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد. به گزارش ایسنا، بنا بر اعلام بانک ملی ایران، در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه که غلامرضا سلیمانی امیری،رئیس کل بیمه مرکزی، شاپور محمدی، رئیس سازمان بورس […]

دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه با شعار مشارکت بیشتر، اقتصاد بهتر امروز با حضور فرهاد دژپسند، وزیر امور اقتصادی و دارایی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد.

به گزارش ایسنا، بنا بر اعلام بانک ملی ایران، در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه که غلامرضا سلیمانی امیری،رئیس کل بیمه مرکزی، شاپور محمدی، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، عباس معمارنژاد، معاون بانک و بیمه وزارت امور اقتصادی و دارایی و اکبر کمیجانی، قائم‌مقام بانک مرکزی نیز حضور داشتند، مباحث روز مالی، تعمیم بخشی بازارهای مالی، نقش بازارهای مالی بر تحقق اهداف رشد اقتصادی، حضور فین تک‌ها در نظام بانکی و بورس و… مطرح شد.

وزیر امور اقتصادی و دارایی همچنین از غرفه بانک ملی ایران در این نمایشگاه بازدید کرد.

در غرفه بانک و شرکت داده‌ورزی سداد آخرین دستاوردها در حوزه بانکداری الکترونیک از جمله کارت خوان دو منظوره در جایگاه‌های سوخت و… تشریح می‌شود.

همچنین بانک ملی ایران در این نمایشگاه کارگاه‌های آموزشی را برای علاقه‌مندان به حوزه بانکداری الکترونیک برگزار می‌کند.

دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه از دوم تا پنجم اردیبهشت‌ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپاست و بانک ملی ایران در سالن ۳۸B از ساعت١٠ تا ١٨ پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.