مـدیرنامـه
رسانه اختصاصی مدیران

ال‌جی به خلق نوآوری‌های بین شرکتی سرعت می‌بخشد

0 15

ال‌جی با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های Microsoft Azure Cloud و هوش مصنوعی آن، بر توانایی سیستم‌های سرگرمی-رسانه‌ای ویژه اتومبیل و سیستم‌های مدیریت ساختمان (BMS) خواهد افزود.

به گزارش مدیرنامه به نقل از اکونا پرس،ال‌جی الکترونیکس با همراهی Microsoft ساخت سیستم‌های سرگرمی-رسانه‌ای ویژه اتومبیل، سیستم‌های مدیریت ساختمان و دیگر همکاری‌های میان بنگاهی (B2B) را پیش خواهد برد. آن‌گونه که در CES 2020 اعلام‌شده، ال‌جی با بهره‌گیری از سرویس‌های Microsoft Azure و هوش مصنوعی آن قصد دارد به‌عنوان موتورهای رشد شرکت، تحول دیجیتال کسب‌وکارهای میان بنگاهی خود را سرعت بیشتری ببخشد.

سال گذشته ال‌جی همکاری با مایکروسافت را برای بهبود و رشد بیشتر کسب‌وکار سیستم سرگرمی-رسانه‌ای و اتومبیل خودران آغاز کرد. ال‌جی وسعت پروژه‌های جدید بخش خودرویی را گسترش داده و قصد ورود به فضاهای تجاری جدید را دارد.

ال‌جی می‌خواهد با بهره‌گیری از Azure سیستم‌های مدیریتی‌اش را بهبود بخشد. به شکلی که سیستم کنترل انرژی ساختمان (BECON) به شکلی کارآمدتر توانایی مدیریت و کنترل سیستم‌های گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع (HVAC) را داشته باشد. هم‌زمان با گسترش سیستم BECON در سراسر دنیا با پشتیبانی مایکروسافت، ال‌جی با کمک سرویس ابری داده و هیبرید Azure به همراه سرویس‌های هوش مصنوعی، نسخه جدید BECON را توسعه خواهد داد.

قرار است یکپارچگی با Azure، راهکار سرگرمی-رسانه‌ای درون اتومبیل ال‌جی را هم بیش‌ازپیش تقویت کند. این محصول بر پایه ترکیب قدرتمند webOS Auto ال‌جی و پلتفرم Microsoft Connected Vehicle برای نسل بعدی ماشین‌های متصل بنا می‌گردد. برای نسخه بعدی webOS Auto، ال‌جی امکانات گوناگونی از تجربیات رابط کاربری انسان-ماشین (HMI)‌، به‌خصوص در زمینه سرگرمی-رسانه‌ای درون خودرو و بهره‌وری کار را به آن خواهد افزود.

سیستم‌های سرگرمی‌-رسانه‌ای ال‌جی تکنولوژی‌های دستیار شخصی مجازی ال‌جی را با راه‌کار شتاب‌دهنده دستیار مجازی Microsoft درهم می‌آمیزد و اتومبیل سازان دستیارهای شخصی اختصاصی خودشان را خواهند داشت تا تجربه برند‌شان را بهبود بخشند و سرویس‌های متصل متعددی را برای کاربر نهایی فراهم سازند. پلتفرم نرم‌افزاری نوآورانه رابط کاربری انسان-ماشین هم با این هدف توسعه کسب درآمد از سرویس‌های دیجیتال جدید طراحی‌شده است.

دکتر Lee Sang-yong معاون ارشد و رئیس مرکز راهکارهای تجاری و خودرویی در ال‌جی الکترونیکس می‌گوید: «مایکروسافت تکنولوژی‌های مکمل و هم‌افزایی لازم برای توسعه راهکارهای بنگاه-به-بنگاه (B2B)‌ ال‌جی را فراهم می‌آورد. همکاری ما با مایکروسافت به پیشرفت فضای رقابتی و تحول دیجیتال در حوزه‌های مدل تجاری بین بنگاهی ال‌جی کمک می‌کند که نشان‌گر موتور رشد آینده‌مان هستند.»

Sanjay Ravi مدیرکل صنعت اتومبیل در Microsoft Corp می‌گوید: «مایکروسافت به دنبال توانمندسازی شرکت‌های فعال در زمینه حمل‌ونقل به‌سوی تحول دیجیتالی و خلق موقعیت‌های تجاری نوین است. ال‌جی به دنبال پرورش نوآوری است و با ساخت فرهنگ داده محور و توانمندی‌های دیجیتال، سرویس‌های با ارزش‌افزوده جدید برای مشتریانش فراهم می‌آورد.»

منبع :  اکونا پرس

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.