مـدیرنامـه
رسانه اختصاصی مدیران

گردهمایی محققان حوزه کارآفرینی و کسب وکارهای نوین

دانشگاه صنعتی شریف سومین کنفرانس ملی کارآفرینی را با تمرکز بر مسئله آموزش کارآفرینی در دانشگاه‌ها، دی‌ماه سال جاری برگزار خواهد کرد.

0 20

به گزارش روابط عمومی؛ سومین کنفرانس ملی کارآفرینی با هدف گرد هم آمدن محققان حوزه کارآفرینی و کسب وکارهای نوین برای ارائه آخرین دستاوردهای پژوهشی و کاربردی در این زمینه در روزهای 3و4 دی‌ماه سال جاری در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

اهداف کنفرانس

مدل‌های آموزش کارآفرینی در دانشگاه‌ها، توسعه و ترویج فرهنگ کارآفرینی در میان دانشجویان و اعضای هیات علمی، توانمندسازی دانشجویان و ارتقای مهارت‌ها و قابلیت‌های کارآفرینانه آنها، نحوه استفاده و تعامل با بخش خصوصی در جهت توسعه کسب‌ و کارهای نوین و دانش‌بنیان و بررسی الگوها و مدل‌های بین‌المللی در ارتباط با توسعه نوآوری و کارآفرینی از مهمترین اهداف این کنفرانس است. 

زمان برگزاری

اساتيد، دانشجويان، متخصصين و دست اندرکاران حوزه‌ی کارآفرینی و اشتغال تا 15 آبان‌ماه سال جاری فرصت دارند با ارسال مقالات علمي و پژوهشي خود در محورهاي ذکر شده در این رویداد دو روزه شرکت نمایند. این رویداد طی روزهای ۳ و ۴ دی ماه ۱۳۹۸ در دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد

و دانشجویان، اعضای هیات علمی، محققین، مسئولان نهادهای دولتی و غیردولتی مرتبط با کارآفرینی و اشتغال و مدیران شرکت های نوپا و فعالان حوزه کسب و کار و کارآفرینان از جمله مخاطبین اصلی آن هستند.

همچنین با توجه به اینکه تمرکز اصلی کنفرانس بر مسئله آموزش کارآفرینی در دانشگاه‌ها است، برنامه‌ریزان دروس و رشته‌های دانشگاهی در وزارت علوم،‌ تحقیقات و فناوری و دانشگاه‌ها از مخاطبین ویژه این کنفرانس خواهند بود.

محورهای اصلی کنفرانس

ویژگی‌های دانشگاه کارآفرین، سیاست‌گذاری آموزش کارآفرینی و مبانی فلسفی یادگیری در آموزش کارآفرینانه، آموزش کارآفرینی اجتماعی/ کارآفرینی سازمان، رویکرد آموزش‌‌های برخط و آمیخته، تئوری‌های پداگوژیک در آموزش کارآفرینی، تاثیر جنسیت در آموزش کارآفرینی، آموزش دهندگان (Educators)/ و آموزش آموزش دهندگان (Teacher Education)،

 روش‌های نوین آموزش کارآفرینی، ارزش‌ها و اخلاق در آموزش کارآفرینی، آموزش کارآفرینی برای دانشجویان رشته‌های غیر مدیریت و کسب و کار، آموزش نوجوانان/ دانش آموزان در حوزه کارآفرینی، نوآوری‌هایی در تاثیرگذاری، منابع آموزشی،‌ سنجش و ارزیابی آموزش کارآفرینی و منتورشیپ/ کوچینگ در حوزه کارآفرینی محورهای سومین کنفرانس ملی کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف خواهد بود.

شایان ذکر است؛ ‌۱۵ آبان‎‌ماه 98 آخرین مهلت ارسال مقالات به دبیرخانه‌ی این کنفرانس اعلام شده است. علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایتhttp://entconf.sharif.ir مراجعه نمایند. 

سومین کنفرانس ملی کارآفرینی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.