مـدیرنامـه
رسانه اختصاصی مدیران

نرم‌افزار تابلو اعلانات دیدگاه؛ ابزار اختصاصی سازمانها در اطلاع‌رسانی[چارگون]

نرم‌افزار تابلو اعلانات دیدگاه
0 93

تابلو اعلانات در سازمان‌ها ابزار شناخته‌شده و پرکاربردی است که اطلاع‌رسانی به کارکنان و ارباب رجوع را برعهده دارد.

نرم‌افزار تابلوی اعلانات از نرم‌افزارهای تحت وب راهکار اتوماسیون اداری است که امکان اطلاع‌رسانی داخلی و خارجی را در سازمان‌‌ها فراهم می‌کند و عملکردی یکپارچه اما مستقلا از سایر نرم‌افزارهای اداری به ویژه نرم‌افزار مکاتبات دارد.

مخاطبان این نرم‌افزار در بخش‌های مختلف، قابل دسته‌بندی هستند بطوریکه دپارتمان‌های مختلف می‌توانند تابلوی اعلانات اختصاصی خود را داشته باشند.

کاربرد این ابزار بیشتر در مواقعی است که بخواهند اعلامیه یا ابلاغیه و یا محتوایی را مبتنی بر نیاز و برای گروهی خاصی از پرسنل یا ارباب رجوع‌ها اعلام کنند.

ویژگی شاخص این ابزار اول امکان زمانبندی آن است. یعنی با استفاده از آن می توان یک اعلامیه را در محدوده زمانی خاصی به نمایش در آورد و ویژگی دیگر آن عدم وابستگی به کارتابل است. اعلامیه‌ها پس از ورود نام کاربر و کلمه عبور بصورت خودکار نمایش داده می‌شوند و تا تایید آن در صفحه نمایش باقی می‌مانند؛ ضمن اینکه امکان الحاق متن، فایل ضمیمه و تصویر نیز به آن ممکن است.

کارکردهای نرم‌افزار تابلو اعلانات دیدگاه:

تابلو اعلانات با توجه به اینکه کجای سازمان نصب می‌شود مخاطبان خودش را دارد.محتوای این تابلو از کوچکترین اقدام اطلاع‌رسانی مثل تبریک تولد یا سالگرد همکاری برای کارکنان یک سازمان تا اعلام اطلاعیه‌های مختلف برای مراجعین سازمانی را در بر می‌گیرد.

نرم‌افزارتابلو اعلانات دیدگاه قابلیت دسته‌بندی برای واحدها، گروه‌ها و اشخاص متافوتی را دارد. علاوه بر این امکان ایجاد یک تابلو اعلانات همگانی نیز وجود دارد که کارش اطلاع رسانی عمومی است و برای اعضای داخل و خارج سازمان کاربردی یکسان دارد‌.

به روز رسانی تابلو اعلانات در وب سایت موجب می‌شود تا همه بتوانند آن را ببینند؛ اما به روز رسانی آن در دیدگاه، قابلیت مشاهده را صرفا برای پرسنل و دسته‌های تعیین شده، امکان‌پذیر می‌کند.
نرم‌افزار تابلو اعلانات تحت وب با حذف انبوه کاغذهای مصرفی در سازمان‌ها امکان «اطلاع‌رسانی سبز» به طیف وسیع و متنوعی از مخاطبان را فراهم می‌کند و محتوای آن براساس خواست مدیران و با صلاح‌دید آنها برای کاربران در دسترس است.

در نرم‌افزار تابلوی اعلانات امکان ایجاد یک تابلوی عمومی نیز وجود دارد که مخاطبش نه تنها افراد سازمان که ارباب رجوع هم هستند. با توجه به تحت وب بودن نرم‌افزار، این تابلوی عمومی را می‌توان در وب سایت یا پرتال سازمان هم قرار داد تا دسترسی به آن به آسان‌ترین شیوه ممکن فراهم شود

ویژگی‌های شاخص تابلو اعلانات دیدگاه:

  • انتخاب ادمین‌های مختلف برای تابلوی اعلانات با تعیین سطوح دسترسی مختلف.
  • قابلیت ثبت اعلام نظر مخاطبان
  • ثابت کردن منتخب اعلامیه‌های مهم و برتر
  • قابلیت به روزرسانی اعلامیه‌ها را در وب سایت بدون نیاز به نام کاربری و کلمه عبور
  • امکان ساخت تابلوی اختصاصی برای دپارتمان‌ها
  • قابلیت الصادق محتواهای متن، تصویر و … به تابلو
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.