مـدیرنامـه
رسانه اختصاصی مدیران

پرستاران آمریکایی در برابر کاخ سفید تجمع کردند

0 14

اعضای اتحادیه پرستاران آمریکا در واکنش به تصمیم دونالد ترامپ برای بازگشایی کشور، روز سه شنبه مقابل کاخ سفید تجمع کردند تا نسبت به فقدان امکانات محافظتی کادر درمانی در بحبوحه همه‌گیری کووید-۱۹ اعتراض کنند.

در این اعتراض، اسامی پرستارانی که در اثر بیماری کووید-۱۹ جان خود را از دست داده‌اند، خوانده شد و به دونالد ترامپ یادآوری کردند که بر خلاف تصورش، بیمارستان‌های سراسر کشور با کمبود منابع پزشکی روبرو هستند.

گفته می‌شود ترامپ تا کنون در مقابل خواسته‌های کادر درمانی آمریکا برای تامین لوازم مورد نیاز مراقبتی مقاومت کرده است. این مساله باعث شده است تا بر اساس اعلام مرکز کنترل و پیشگیری بیماری‌ها، بیش از ۹ هزار نفر از کارکنان مراقبت‌های بهداشتی در آمریکا به بیماری کووید-۱۹ مبتلا باشند.

اخیرا رئیس جمهوری آمریکا خواستار حضور خیابانی طرفداران خود برای فشار به فرمانداران شده بود تا اجازه دهند کشور بازگشایی شود. اما برخی از پرستاران با مواجهه سکوت در برابر این افراد، اعلام کردند که کادر درمانی کشور بیش از همه اقشار، در فشار کرونا قرار داشته‌اند.

بر اساس آمار منتشر شده، تا این ساعت نزدیک به ۸۰۰ هزار نفر مبتلا به ویروس کرونا در آمریکا شناسایی شده‌اند و نزدیک به ۴۲ هزار و ۵۰۰ نفر هم جان خود را در اثر این بیماری از دست داده‌اند.

پس از ناتوانی نظام سلامت آمریکا در پیشگیری و درمان بیماران کرونایی، بازار بورس این کشور با سقوط شدید مواجه شد و اکنون نیز صنعت نفت آمریکا در بحرانی‌ترین شرایط خود قرار گرفته است.

روز گذشته، بخشی از نفت آمریکا به قیمت منفی ۳۷ دلار رسید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.