مـدیرنامـه
رسانه اختصاصی مدیران

معرفی استارتاپ های منتخب 100 استارت آپ

0 57

در پایان رویداد فصلی سکوی پرتاب، ۱۵ استارت آپ به عنوان برگزیدگان برای آغاز فرایندها و گفت‌وگوهای رسمی سرمایه گذاری ۱۰۰ استارت آپ معرفی شدند.

به گزارش اکوموتیو از این میان دو استارتاپ برای سرمایه گذاری مبتنی بر درآمد (RBF) و پنج استارت آپ با تمایل قطعی ۱۰۰ استارت آپ به هم سرمایه گذاری با چند سرمایه گذار فردی (فرشته) و مجموعه‌های اسمارت آپ و خانه نوآوری معرفی شدند.

همچنین ۱۰۰ استارت آپ ۹ استارت آپ دیگر را نیز برای گفت‌وگو و بررسی‌های بیشتر سرمایه گذاری دعوت کرد. در ادامه مروری بر این ۱۵ استارت آپ داریم که از میان ۱۴۰ درخواست رسیده به ۱۰۰ استارت آپ انتخاب شده‌اند.

سرمایه گذاری مبتنی بر درآمد

هوما

دسته‌بندی: محصول‌محور، سخت‌افزاری، الکترونیک، سرگرمیآغاز فعالیت: ۱۳۹۵

هوما راه‌حل یکپارچه سرگرمی‌های آنلاین تلویزیونی شامل ارائه دستگاه‌های اختصاصی هوما (با سیستم‌عامل اندروید تی‌وی) و بستر آنلاین ارائه فیلم، سریال، موسیقی، نشریات و پخش زنده تلویزیون است. این دستگاه علاوه بر این امکان نصب بازی‌ها و دیگر برنامه‌های مناسب نسخه تلویزیونی اندروید را دارد و می‌تواند با دسته‌های بازی و … نیز همگام‌سازی شود.

استارتاپ هوما

دست به رنگ

دسته‌بندی: محصول محور، فرهنگی، آموزشآغاز فعالیت: ۱۳۹۶

این استارت آپ به علاقه‌مندان نقاشی که فرصت و تجربه زیادی در این هنر ندارند کمک می‌کند ترسیم یک نقاشی آبرنگ یا رنگ‌روغن اختصاصی را تجربه کنند. دست به رنگ با ارائه بوم‌های آماده (با اتود اولیه) به کاربر فرصت رنگ‌آمیزی و مشارکت در تولید اثر هنری را می‌دهد. این استارت آپ مشتاق است علاوه بر بوم‌های آماده، تولید بوم‌های اختصاصی را از طریق ابزارهای نرم‌افزاری آنلاین تسریع کند.

هم سرمایه گذاری با چند سرمایه گذار فرشته

فن آسا

دسته‌بندی: محصول‌محور، سخت‌افزاری، تجهیزات پزشکی و توانبخشیآغاز فعالیت: ۱۳۹۷

استارت آپ فن آسا بر توسعه ابزارها و فناوری‌های هوشمند توانبخشی تمرکز دارد و کار خود را با «قاشق یار» آغاز کرده است. این قاشق با استفاده از فناوری پایدارسازی هوشمند به بیماران پارکینسون و افرادی که دچار لرزش دست هستند کمک می‌کند به سادگی و بدون نگرانی مستقل غذا بخورند و با اعتماد به نفس بیشتری از همراهی و هم‌نشینی خانواده لذت ببرند.

استارتاپ فن آسا

هم سرمایه گذاری با اسمارت آپ

ابر پزشکی

دسته‌بندی: SASS، پزشکیآغاز فعالیت: ۱۳۹۸

ابر پزشکی یک راه‌حل جامع برای ذخیره‌سازی و انتقال اطلاعات پزشکی افراد است که کار خود را با ذخیره‌سازی و انتقال تصاویر رادیولوژی و … آغاز کرده است. با این روش ضمن دسترس‌پذیر شدن اطلاعات در هر موقعیت، هزینه هنگفت مجموعه‌های پزشکی برای تهیه فیلم و کلیشه‌های رادیولوژی نیز کاسته می‌شود.

ابر یوتاب

دسته‌بندی: SASS، میزبانی آنلاینآغاز فعالیت: ۱۳۹۷

با خدمات ابر یوتاب، کسب و کارها تمرکز خود را بر روی محصول خود گذاشته و تمامی مسائل فنی مرتبط با سرورها، تنظیمات، نگهداری و پایداری خدمات را بر عهده ابر یوتاب قرار می‌دهند. شیوه ذخیره‌سازی ابر یوتاب علاوه بر ذخیره‌سازی بلوکی، ذخیره‌سازی شی‌گرا را نیز شامل می‌شود و خدمات متنوعی از داکر، الاستیک‌سرچ تا‌ پایگاه‌داده‌های مونگو، ردیس، پست‌گره و مای‌اسکیوال را ارائه می‌کند.

استارتاپ ابر یوتاب

سان بیم

دسته‌بندی: خدماتی، گردشگری پزشکیآغاز فعالیت: ۱۳۹۷

سان بیم تلاش می‌کند با ایجاد یک بستر جامع از اطلاعات درمانی، به بیماران برای پیدا کردن بهترین خدمات درمانی با مقایسه قیمت‌ها کمک کند. سان بیم سطح فعالیت خود را فراتر از کاربران و مجموعه‌های ایرانی و در سطح منطقه تعریف می‌کند.

هم سرمایه گذاری با خانه نوآوری

کاماچین

دسته‌بندی: بلاکچین، اقتصاد هنرآغاز فعالیت: ۱۳۹۸

بازار فروش آثار اصیل هنری و گالری‌داری حرفه‌ای همواره با چالش تایید اصالت آثار روبرو است؛ کاماچین با نصب یک برچسب RFID به اثر و ثبت آن در زنجیره بلاکچین،‌ شناسه‌ای غیرقابل جعل برای اثر هنری ویژه‌ای برای هر اثر هنری فراهم می‌کند.

دعوت شده به گفت‌وگوهای سرمایه گذاری

دوزلی بوک

دسته‌بندی: خدماتی، کودکآغاز فعالیت: ۱۳۹۷

دوزلی بوک یک سامانه آنلاین است با مجموعه داستان‌های مختلف  در موضوعات مهارتی، مشاغل، خودشتاسی و عزت نفس و … که این امکان را به خانواده‌ها می دهد تا برای فرزند خود داستانی اختصاصی بسازند که قهرمان اصلی داستان خود او باشد، عناصر داستان با علایق و ویژگی های کودک شخصی‌سازی شود و در نهایت آن را به صورت یک کتاب چاپ‌شده دریافت کنند.

استارتاپ دوزلی بوک

دروا

دسته‌بندی: خدماتی، سلامت الکترونیک، بانوانآغاز فعالیت: ۱۳۹۷

دروا دستیار سلامتی بانوان است که با دریافت اطلاعات قاعدگی، علایم و روحیه کاربر و پردازش این اطلاعات با ارائه پیشنهادهای پزشکی به او در مدیریت شرایطش کمک می‌کند.

مدوپد

دسته‌بندی: فروشگاهی، اقتصاد هنرآغاز فعالیت: ۱۳۹۸

این بستر طراحان هنری، تولیدکنندگان و مشتریانی که به دنبال کالاهای شخصی‌سازی شده هستند را به یکدیگر مرتبط می‌کند. طراحان با بارگذاری آثار خود این فرصت را به مشتریان می‌دهند که این آثار را برای چاپ یا ساخت در کاربردهای مختلف به تولیدکنندگان حاضر در این شبکه سفارش دهند. همچنین مدوپد با اتصال به فروشگاه‌های اینترنتی امکان فروش این آثار در این بسترها را نیز فراهم می‌کند.

استارتاپ مدوپد

مشورک

دسته‌بندی: خدماتی، کودکآغاز فعالیت: ۱۳۹۸

مشورک یک سامانه آموزشی در حوزه تربیت و روانشناسی با تمرکز بر تربیت کودکان است. این آموزش‌ها مرحله‌بندی شده، همراه با تمرین، پیگیری و پاداش ارائه می‌شود تا کاربر را با خود همراه کند.

آسانیسم

دسته‌بندی: خدماتی، سالمند، کودکآغاز فعالیت: ۱۳۹۷

این استارت آپ بستر ارائه خدمات پرستاری سالمند و کودک را ارائه می‌کند. موسسات دارای مجوز می‌توانند از طریق آسانیسم پرستارهای خود را در معرض انتخاب مشتریان قرار دهند. سامانه امتیازدهی کاربران و رقابتی شدن فضا به ارتقای کیفیت خدمات پرستاری و رضایت مشتریان کمک می‌کند و موسسات پرستاری نیز با سهولت بیشتری به جامعه مشتریان مرتبط می‌شوند.

استارتاپ آسانیسم

بوفه سبز

دسته‌بندی: محصول محور، تغذیهآغاز فعالیت: ۱۳۹۷

این کسب و کار شیوه جدیدی در ارائه آبمیوه و آب سبزیجات پیشنهاد می‌کند. بوفه سبز با تولید معجون‌های ترکیبی و طراحی بسته‌های زمان‌مند و اشتراکی با اهداف مختلف همچون رژیم‌های پاکسازی، رژیم‌های زیبایی یا … به افرادی کم می‌کند که به سلامتی خود اهمیت می‌دهند ولی فرصت ساخت شخصی این محصولات را ندارند.

ست پلت

دسته‌بندی: ابزار آنلاین، هوش مصنوعی، کشاورزیآغاز فعالیت: ۱۳۹۷

این استارت آپ با استفاده از تصاویر به روز ماهواره‌ای و تصویربرداری پهپادی و تحلیل مداوم آن با هوش مصنوعی به کشاورز کمک می‌کند فرایندهای خود از انتخاب محصول تا مدیریت زمین زیر کشت خود را با آگاهی و هوشمندی پیگیر کند.

استارتاپ ست پلت

بانکت

دسته‌بندی: فین‌تک، جمع‌سپاری مالی، کشاورزیآغاز فعالیت: ۱۳۹۸

در حالی که ۳۵ درصد از ۴ میلیون بهره‌بردار کشاورزی در تامین مالی مشکل دارند، بانکت با فراهم آوردن بستر جمع‌سپاری به تامین سرمایه موردنیاز کشاورزان برای تهیه بذر، کود، آفت‌کش و اجاره تجهیزات کشاورزی کمک می‌کند.

نوروچلنج

دسته‌بندی: فین‌تک، جمع‌سپاری مالی، کشاورزیآغاز فعالیت: ۱۳۹۶

نوروچلنج با ارائه سخت‌افزارهای پوشیدنی، نر‌م‌افزارهای مرتبط و ارتباط از راه‌دور با پزشک یا مشاور به تشخیص و درمان مسائل مرتبط با حوزه اعصاب و روان‌شناسی افراد کمک می‌کند؛ ارتباط از راه‌دور و غیرحضوری به افراد کمک می‌کند مسائل خود را با حفظ حریم خصوصی حل کنند.

استارتاپ نوروچلنج
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.