مـدیرنامـه
رسانه اختصاصی مدیران

اینفانتینو: مادامی که سلامت افراد در خطر است، فوتبالی در کار نخواهد بود

0 7

رییس فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) تاکید کرد که رقابت‌های فوتبال تنها زمانی از سر گرفته خواهد شد که برای این اقدام امنیت وجود داشته باشد و خطری جان افراد را تهدید نکند.

فوتبال نیز همچون بسیاری از ورزش‌های جهان در حال حاضر و پس از شیوع ویروس کرونا به حالت تعلیق درآمده است.

نشریه اکیپ به نقل از «جیانی اینفانتینو» که شب گذشته در یک گفت‌وگوی ویدئویی با «رونالدو نازاریو» در خصوص زمان ادامه رقابت‌های فوتبالی مورد پرسش قرار گرفته بود، نوشت: اولویت اول، اصل ابتدایی و آنچه ما در مورد رقابت‌های فوتبالی از آن استفاده و پیروی از آن را به همه توصیه می‌کنیم این است که سلامتی بر همه چیز ارحجیت دارد.

وی افزود: بیش از این نمی‌توانم تاکید کنم؛ هیچ دیدار، تورنمنت و لیگی ارزش به خطر افتادن جان یک انسان را ندارد. همه باید در سرتاسر جهان این نکته را به وضوح در نظر بگیرند.

اینفانتینو تاکید کرد: چه زمانی فوتبال از سر گرفته می‌شود؟ سوال خوبی است. پاسخ اصلی این است که سلامت جامعه در اولویت قرار دارد.

مادامی که خطر وجود دارد، هیچ بازی در کار نخواهد بود. باید منتظر ارزیابی بمانیم. شرایط فعلی بسیار جدی است. تقلای مردم برای اطلاع از زمان از سرگیری فوتبال محرز است. ما زمانی ادامه می‌دهیم که مقامات به ما این اجازه را بدهند؛ سپس زمان کافی برای بازی و اتمام رقابت‌ها وجود دارد اما نمی‌توانیم زندگی انسان‌ها را به خطر بیاندازیم؛ تحقق این خواسته امکان‌پذیر نیست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.