مـدیرنامـه
رسانه اختصاصی مدیران

چهار روز وبینار تخصصی درکنفرانس استراتژی های کسب و کار ایران1400

0 39

دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران با همکاری دیده بان کسب و کار در حال برنامه ریزی برگزاری کنفرانس استراتژی های کسب و کار، ایران 1400 می باشد. دبیر علمی این کنفرانس دکتر علی داوری می باشد. کنفرانس آنلاین استراتژی های کسب و کار ایران ۱۴۰۰ هفته اول اسفندماه در چهار محور و بصورت کاملا رایگان با حضور اساتید دانشگاه ومشاوران کسب و کار برگزار می گردد.

تجارب توسعه كشورها نشان می دهد که محیط کسب و کار بر توسعه کارآفرینی تاثیر مستقیم دارد. محيط نامساعد كسب‌وكار، شركت‌هاي كوچك و متوسط و كارآفرينان را در مقايسه با شركت هاي بزرگ در معرض مشكلات بيشتر قرار مي دهد. در چنین شرایطی، بانك‌ها تمايل دارند منابع مالی خود را در اختيار شركت‌هاي بزرگ و نه شرکت های کوچک و یا کارآفرینان قرار دهند.

بر این اساس، اخیراٌ توجه به محیط کسب و کار به عنوان یکی از پیش نیازهای توسعه کارآفرینی مطرح شده است. با توجه به اهمیت محیط کسب و کار در توسعه کارآفرینی و استارتاپ ها در این وبینار در زمینه استراتژی های بهبود محیط کسب و کار در جهت توسعه کسب و کارها بحث می گردد.


دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران با همکاری دیده بان کسب و کار در حال برنامه ریزی برگزاری کنفرانس استراتژی های کسب و کار، ایران 1400 می باشد. دبیر علمی این کنفرانس دکتر علی داوری می باشد.

برنامه ریزی برگزاری وبینار

این کنفرانس دارای چهار پنل در قالب وبینار می باشد که به صورت رایگان برگزار می گردد.کنفرانس آنلاین استراتژی های کسب و کار ایران ۱۴۰۰ هفته اول اسفندماه در چهار محور برگزار می گردد.

🔹روز اول: استراتژی های استارتاپی در اکوسیستم کارآفرینی

لینک ثبت نام در وبینار روز اول

🔸روز دوم: استراتژی های کسب و کار یکسال پس از کووید۱۹

لینک ثبت نام در وبینار روز دوم

🔹روز سوم: بهبود محیط کسب و کار و فرصت های توسعه

لینک ثبت نام در وبینار روز سوم

🔸روز چهارم: استراتژی های منابع انسانی و توسعه کسب و کار

لینک ثبت نام در وبینار روز چهارم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.