مـدیرنامـه
رسانه اختصاصی مدیران

پیام تبریک محمدرضا سبزعلیپور رئیس مرکز تجارت جهانی ایران بمناسبت روز خبرنگار

0 41

محمدرضا سبزعلیپور، رئیس مرکز تجارت جهانی ایران طی پیامی بمناسبت هفدهم مرداد ماه روز خبرنگار، این روز را به تمامی خبرنگاران و اصحاب رسانه تبریک گفت: متن کامل پیام رئیس مرکز تجارت جهانی ایران بشرح زیر است:

بنام ایزد یکتا

هفدهم مرداد، روز پاسداشت از تلاشهای بی وقفه انسانهای آگاهی دهنده ای است که با سلاح قلم خود در کشورمان ایران، سرزمین مردم آگاه و شریف، قدم میزنند.

خبرنگاران از آن رو که “حق جو” و “حق پو” میباشند،‌ شایسته تکریم و تحسین اند.خبرنگاران از آن رو که نماینده و وکیل مردم عزیزمان هستند‌ شایسته تکریم و تحسین میباشند.

در دورانی که مشکلات اقتصادی، فساد و باندبازیهای عده ای خاص، فشارهای بین المللی و کاهش سطح معیشت و کوچکتر شدن سفره هموطنانمان و از طرفی دیگر بیماری کرونا روح و روان مردم ایران را آزار داده و هر روز نیز حادثه ای ناگوار در گوشه و کنار دنیا خلق میشود، این اندیشه ورزان و خردگرایان عرصه اطلاع رسانی هستند که با مجاهدتهای بی بدیل خود نقاب از چهره تمامیت خواهان، انحصارطلبان و مفسدین برمیدارند و در این ایام سخت و دشوار تا حدودی ادامه زندگی را برای مردم قابل تحمل میکنند.

خبرنگاران طلايه داران جبهه قلم و انديشه و عامل آگاهی دهندۀ مردم در لحظات و صحنه ‌هاي سرنوشت ساز جامعه اند و از آنجايي که بدنبال حقيقت و انعکاس واقعيتها میباشند همواره شايسته تكريم وتحسين اند.

روز خبرنگار بر تمامي مجاهدان عرصه بصيرت و آگاهي كه با پيکار و مبارزه و با سلاح قلم و ايمان خویش براي پايداري اعتقادات و ارزشهاي ديني و اسلامي جامعه و جاودانگي ایران اسلامي در صحنه هاي نبرد سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگي و بین المللی با دشمنان در حال مبارزه اند مبارك و خجسته باد.

نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشیم این است که هر چقدر دایره خبرسازی، سانسور و کتمان حقایق گسترده‌ تر باشد به همان اندازه محدودۀ اعتماد مردم به مسئولان و رسانه ‌های داخلی کم و توجه آنان به رسانه ‌های بیگانه و رسانه های معاند بیشتر میشود. فلذا نباید بگذاریم خبرهای مربوط به کشورمان را رسانه های بیگانه به اطلاع مردم شریفمان برسانند و اگر ما واقعیتها را براساس حقیقت محض، فارغ از جناح بندی های سیاسی و فقط در راستای منافع ملی بیان کنیم، مطمئناً مردم هم از آن “رسانه های دشمن” روی برمیگردانند.

درود بر خبرنگارانی که بیطرفانه و فارغ از بحثهای جناحی از جان خود مایه گذاشته و با انرژی وصف ناپذیر در عرصه خبر تأثیرگذارند و با عملکرد مثبت خویش، به کار خود ارزش قائل شده و برای این حرفه، جایگاه و قیمت بالایی ایجاد کرده اند.

اینجانب نیز بر خود واجب میدانم تا در هفدهمین روز از مرداد ماه سال 1399، ضمن ارج نهادن به تلاشهای اين عزيزان و گراميداشت شهيدان عرصه خبر و رسانه، بعنوان يكي از فعالان عرصه اقتصادي کشور، مراتب تقدیر و تشکر خود را از تلاشهای خستگي ناپذير خبرنگاران، بويژه خبرنگاران سرویس اقتصادی رسانه ها كه در انعكاس اخبار، دست آوردها و مشکلات این بخش، سعي فراوان داشته اند، ابراز داشته و دست همه “اصحاب قلم” را در زير خيمۀ صفا و صداقت براي ادامه همكاريهاي رسانه اي به گرمي بفشارم.

امید است با استعانت و توکل به خداوند متعال در انجام رسالت اطلاع رسانی، شفاف سازی  و رفع و کاهش بخشی از مشکلات اقتصادی جامعه و دلنگرانی مردم شریف ایران موفق و مؤید باشید.

درخاتمه مجدداً از خدمات با ارزش و زحمات خبرنگاران عزیز و بزرگوار تقدير نموده، موفقیت و سلامتی همه سروران گرامی را از درگاه ایزد مننان مسئلت دارم./انتهای پیام

ایام  به کام

محمدرضا  سبزعلیپور
رئیس مرکز تجارت جهانی ایران

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.