مـدیرنامـه
رسانه اختصاصی مدیران

رویداد تداکس کوهسنگی ، بحران آب و هوایی؛ Countdown 2020

رویداد تداکس کوه سنگی
0 51

راه اندازی جهانی شمارش معکوس یک رویداد مجازی هیجان انگیز خواهد بود که به وضوح بحران آب و هوا را توضیح می دهد ، روی راه حل ها تمرکز می کند و رهبران همه جا را برای تقویت تلاش فرامی خواند.

تداکس کوهسنگی   تداکس چیست؟   TEDx تداکس و تدکس‌ها برنامه‌هایی هستند که به صروت محلی سازماندهی و اجرا می‌شوند تا علاوه بر دنبال کردن فلسفه‌ي تِــــــــــد TED.com براي به اشتراک گذاشتن ايده‌هاي با ارزش، تجربه ي حضور در رويدادهاي اصلي TED را براي شرکت کنندگان ايجاد نمايد.لایسنس این رویداد به نام سید محسن مدنی بجستانی است

كـدام برگ درخت است اگر نظر داری
كه سرّ صنع الهی بر او نه مكتوب است؟

#سعدی

تبادل ایده و تجربه سخنرانان در زمینه:

  • انرژی های تجدیدپذیر
  • مخاطرات اقلیمی
  • آلودگی هوای شهری
  • کمربند سبز شهری

شمارش معکوس یک اقدام جهانی برای حمایت و تسریع در راه حل های بحران آب و هوا است که می خواهد  ایده ها را به عمل تبدیل کند.

هدف از برگزاری رویداد شمارش معکوس چیست؟

ایجاد آینده ای بهتر با كاهش انتشار گازهای گلخانه ای به نصف مقدار کنونی تا سال 2030
رقابت برای رسیدن به جهانی با كربن صفر و جهانی امن تر ، پاک تر و منصفانه تر برای همه

 راه اندازی جهانی یا شرکت در یک رویداد محلی شمارش معکوس فرصتی خارق العاده است برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی اقدام در مورد آب و هوا.  همچنین یک راه عالی برای برقراری ارتباط با دوستان و خانواده است!

راه اندازی جهانی شمارش معکوس یک رویداد مجازی هیجان انگیز خواهد بود که به وضوح بحران آب و هوا را توضیح می دهد ، روی راه حل ها تمرکز می کند و رهبران همه جا را برای تقویت تلاش فرامی خواند.

زمان برگزاری

پنج‌شنبه ۱ آبان ساعت ۱۸:۰۰

امیدواریم که شما بخشی از جنبش شمارش معکوس را انتخاب کنید.

سخنرانان

دکتر سید مهدی مدنی

دکتر سید مهدی مدنی

موسس انجمن دانش بنیان خراسان رضوی /کارآفرین فعال در حوزه اقتصاد دانش بنیان/ برق الکترونیک خوانده ام و مدیریت کسب و کار فعال در زیست بوم دانش بنیان کشور/سالها تجربه همکاری با شرکتهای بزرگ بین المللی را داشته ام

دکتر امید بابائیان

دکتر امید بابائیان

معاون پژوهشی اقلیم شناسی
عضو و مشاور کمیسیون اقلیم‌شناسی سازمان بین المللی هواشناسی

در سال 1347 در شهرستان درگز به دنیا آمدم. در رشته‌های فیزیک، هواشناسی و اقلیم‌شناسی به ترتیب در دانشگاههای صنعتی شریف، تهران و تبریز تحصیل کردم. در سال 1374 به استخدام سازمان هواشناسی کشور درآمدم. در سال 2004 بنا به دعوت مرکز تحقیقات هواشناسی کره جنوبی (NIMR) برای همکاری در پروژه چشم‌انداز منابع آبی آن کشور به مدت حدود 6 ماه با آن مرکز در سئول همکاری نمودم.

با سازمان جهانی هواشناسی (WMO) به عنوان عضو و مشاور کمیسیون اقلیم‌شناسی و عضو کمیته مدیریتی برنامه جهانی خدمات اقلیمی (GFCS) همکاری داشتم. مدتی هم مسئول دفتر مرجع ملی هیات بین‌الدولی تغییر اقلیمی (IPCC) در ایران بودم. هم اکنون در پژوهشکده اقلیم‌شناسی مشهد به عنوان عضو هیات علمی مشغول به کار هستم.

دکتر رضا اسماعیلی

دکتر رضا اسماعیلی

مسئول مرکز پایش آلاینده های زیست محیطی مشهد

دارای دکتری تخصصی آب و هواشناسی (اقلیم شناسی) می باشم در سال 1390 عنوان پژوهشگر برتر در دوره دکتری را کسب کردم. 12 سال سابقه تدریس در دانشگاه های مختلف و7 سال سابقه مدیریت اجرایی در زمینه آلاینده های زیست محیطی را دارم. در حال حاضر به عنوان مدیر اجرایی مرکز پایش آلاینده های زیست محیطی مشهد مشغول به فعالیت هستم و بیشتر تحقیقات و فعالیت های علمی ام در زمینه آلودگی هوا است.

مهندس سید مرتضی مرجانی

مهندس سید مرتضی مرجانی

مدیر کمربند سبز مشهد

سیدمرتضی مرجانی بجستانی و دارای مدرک فوق لیسانس مدیریت بحران و مهندسی کشاورزی هستم و توفیق خدمت در شهرداری مشهد بعنوان رییس اداره کمربندسبز را دارم،که به امر توسعه فضای سبز و تلاش برای شهری پایدار مشغول می باشم

برگزارکنندگان

سید محسن مدنی

سید محسن مدنی

دانش آموخته رشته های علوم سیاسی و مهندسی برق قدرت،موسس وبسایت جهان وطنی

دانش آموخته رشته های علوم سیاسی و مهندسی برق قدرت،موسس وبسایت جهان وطنی/ جستجوگر در موضوعات جهان وطنی،انواع مدل های دموکراسی، حکومت داری مطلوب/ همچنین با بیش از 10 سال سابقه کار حرفه ای در حوزه انرژی ، برق و اسکادا و متخصص انرژی های تجدیدپذیر/ برنده جایزه اشنایدر الکتریک فرانسه در سال 2014/سخنران کنفرانس انرژی در سئول کره جنوبی 2015 و سخنران کنفرانس انرژی های سبز و بازیافت در سال 2019

لیلی دوستار

لیلی دوستار

متخصص سیستم های اتوماسیون و اسکادا

دانش آموخته مهندسی کامپیوتر، متخصص سیستم های اتوماسیون و اسکادا،آموزش دیده دوره های تخصصی اسکادا در شرکت ABBآلمان، مربی یوگا

رضا غضنفری

رضا غضنفری

مهندسی مکانیک از پریستول آمریکا
و فارغ التحصیل MBA

مثل خیلی پسرهای دیگه که تو مشهد به دنیا میان، اسم من رضاست. با این تفاوت که تو مشهد نموندم و برای ادامه تحصیل پرینستون امریکا (مهندسی مکانیک) رو انتخاب کردم. بعد برگشتم ایران و MBA خوندم. الان هم تو پارک علم و فناوری خراسان در حوزه انرژی فعالیت میکنم.

زمان‌بندی

عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی۱۸۱۸:۵
سخنرانی دکتر بابائیان۱۸:۵۱۸:۲۵
سخنرانی مهندس مرجانی۱۸:۲۵۱۸:۴۵
استراحت و نمایش کلیپ آموزشی۱۸:۴۵۱۸:۵۰
اجرای قطعه ادبی۱۸:۵۰۱۹:۰۰
سخنرانی دکتر مدنی۱۹:۰۰۱۹:۲۰
سخنرانی دکتر اسماعیلی۱۹:۲۰۱۹:۴۰
خاتمه۱۹:۴۰۱۹:۴۵

حامیان

لینک ثبت نام در ایوند

پوستر رویداد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.