مـدیرنامـه
رسانه اختصاصی مدیران

دیدار مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی و مدیرعامل موسسه اف نژ کشور فرانسه

0 56

مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی ضمن برشمردن مزایای این برنامه ابراز امیدواری کرد که دوره های مشترک آموزشی توسعه یابد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت صنعتی، ابوالفضل کیانی بختیاری مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی با “موریس توونه” مدیرعامل موسسه اف نژ از کشور فرانسه در محل سازمان مدیریت صنعتی دیدار کرد. 

بنا به این گزارش، در این دیدار کیانی بختیاری ضمن مروری بر تاریخ همکاری 15 ساله فی ما بین اظهار داشت: تاکنون 13 دورهDBA به صورت مشترک با دانشگاه های فرانسوی اجرا شده که منجر به فارغ التحصیلی 269 دانشجو گردیده است. همچنین دوره post-DBA برای اولین بار در ایران در سال 1395 آغاز شد که در این برنامه مشترک با دانشگاه گرونبل فرانسه 17 شرکت کننده پروژه های تحقیقاتی خود را ارائه نمودند.

مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی ضمن برشمردن مزایای این برنامه ابراز امیدواری کرد که دوره های مشترک آموزشی توسعه یابد.

موریس توونه ضمن قدردانی از میزبانی سازمان مدیریت صنعتی، ابراز داشت که همکاری طولانی بین سازمان مدیریت صنعتی و اف نژ همواره باعث خوشوقتی بوده و اینکه در طی 15 سال این همکاری بدون وقفه ادامه داشته، موجب مباهات است.

دوطرف موافقت نمودند که حین ادامه برنامه های موجود، امکان برگزاری دوره های کوتاه مدت در حوزه هایی همچون فین تک، امنیت فضای مجازی، صنعت 4.0 و جامعه 5.0 را بررسی نمایند.

مقرر شد سمیناری در خصوص امنیت مجازی و رتبه بندی شرکت ها در این حوزه مورد بررسی قرار گیرد. همچنین دوره های آمادگی برای صنعت 4.0 و تکنولوژی های نوین در این حوزه مورد بحث طرفین قرار گرفت.

مقرر شد کنفرانسی در حوزه تحول دیجیتال به مدت 8 روز در تهران و پاریس برگزار شود که در این کنفرانس فارغ التحصیلان دوره های مشترک سازمان مدیریت صنعتی و فرانسه و همچنین مدیران ارشد اجرایی کشور شرکت خواهند کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.