مـدیرنامـه
رسانه اختصاصی مدیران

کاشفی: به تعامل مدرس خیابانی با بخش خصوصی شهادت می‌دهم

0 18

عضو هیات رییسه اتاق بازرگانی ایران با اشاره به تعامل مناسب «حسین مدرس خیابانی» سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت با بخش خصوصی، گفت: درباره وی در یک حوزه می‌توانم شهادت دهم و آن تعامل بسیار خوب با بخش خصوصی بوده است.

«کیوان کاشفی» روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ضمن حمایت از تصمیم رییس‌جمهوری درباره انتخاب «حسین مدرس خیابانی» به عنوان سرپرست وزارت صنعت گفت: تعامل وی با اتاق بازرگانی و تشکل‌های بخش خصوصی می‌تواند به وزارت صنعت برای بهبود امور و همچنین کل جامعه کمک کند تا سطح تولید و مدیریت تقاضا و تنیظم بازار به خوبی انجام شود.

وی ادامه داد: مدرس خیابانی تجربه و سابقه زیادی در حوزه‌های مختلف بخصوص بازرگانی داخلی و خارجی و تنظیم بازار دارد و قطعا انتخاب وی به عنوان وزیر صنعت نیز انتخاب موفق و شایسته‌ای است.

کاشفی اظهار کرد: با توجه به سطح نقدینگی کشور و هجوم این نقدینگی بر بازارهای مختلف، پرداختن به بازار داخلی و تنظیم بازار و ارز کشور را به امری دشوار تبدیل کرده که تخصص و پختگی مدرس خیابانی در این زمینه می‌تواند برای اداره کشور در چنین برهه زمانی مفید باشد.

عضو هیات رییسه اتاق بازرگانی ایران با اشاره به تخصص مدرس خیابانی در حوزه صنعت اظهار کرد: باتوجه به نامگذاری امسال به عنوان سال جهش تولید، وی قطعا در این زمینه برنامه‌های دقیق و هدفمندی تدارک می‌بیند تا هرچه سریع‌تر جهش تولید عملیاتی شود.

وی در این زمینه تصریح کرد: مدرس خیابانی همیشه در کمیته ارزی اتاق حضور فعال داشت و در بسیاری از موارد ثبت سفارش واردات و برگشت ارز را بواسطه تعامل او با بانک مرکزی پیش برده و پیگیری می‌کردیم.

به گزارش ایرنا، عصر روز گذشته (دوشنبه) رییس جمهوری با صدور حکمی «حسین مدرس خیابانی» – قائم مقام پیشین وزارت صنعت- را به عنوان سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت منصوب کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.