مـدیرنامـه
رسانه اختصاصی مدیران

پیش‌بینی پرداخت ۲۰هزار میلیارد ریال تسهیلات از سوی بانک توسعه تعاون

0 16

مدیرعامل بانک توسعه تعاون کشور میزان تسهیلات پرداخت شده از سوی این بانک در سال گذشته را ۱۴ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت:پیش‌بینی می‌شود این رقم امسال به بیش از ۲۰هزار میلیارد ریال برسد.

حجت الله مهدیان دوشنبه در سی و یکمین جشنواره امتنان از کارگران و گروههای کار و واحدهای نمونه خوزستان به مناسبت هفته کارگر به صورت ویدئو کنفرانس با بیان اینکه پارسال بانک توسعه تعاون با ارایه تسهیلات به متقاضیان برای محقق شدن شعار رونق تولید تلاش کرد افزود:امسال نیز بانک توسعه تعاون تلاش می کند برای محقق شدن شعار جهش تولید نقش پررنگ تری ایفا کند.

وی ادامه داد: مهمترین عامل در افزایش تولید توجه به نیروی انسانی است زیرا بدون توجه به نقش کارگر تولید نیز معنا ندارد. تامین منابع مالی نیز از دیگر شاخص های مهم در افزایش تولید است.

رییس هیات مدیره بانک توسعه تعاون افزود: بانک توسعه تعاون برای تامین مالی پروژه‌های تولیدی در کشور به ویژه خوزستان آمادگی کامل دارد، از مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون خوزستان نیز انتظار می‌رود در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی به این مسئله توجه کند.


مهدیان توضیح داد: به زودی منابع مالی مرحله پنجم طرح اشتغال پایدار روستایی در اختیار بانک‌ها قرار می‌گیرد و بانک ‌توسعه‌تعاون پس از این تامین مالی به متقاضیان تسهیلات پرداخت می‌کند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان نیز در این آیین بیان کرد: وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی هرسال به منظور تشویق و افزایش روحیه کار در نیروهای مولد و همچنین فراهم کردن زمینه‌های لازم برای تبادل اطلاعات و مهارت های علمی و تجربی در جامعه اقدام به برگزاری جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید در سطح کشور می‌کند.

ارسلان غمگین افزود: از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره تشویق جامعه کار و تولید به بهره‌گیری از الگوی اسلامی کار و ایرانی تلاش برای ارتقای مهارت های شغلی، ارایه شیوه های نوین در کار و راه‌اندازی سیستم و تجهیزات است.

وی در خصوص چگونگی روند انتخاب نخبگان جامعه کار گفت: انتخاب نخبگان جامعه کار و تولید در سه مرحله و سه مرحله مقدماتی در سطح کارگاه و کارخانه، مرحله نیمه نهایی در سطح استان و مرحله ملی در سطح کشور انجام شده است. بر اساس نظام نامه جشنواره ملی و استانی امتنان در سه بخش اقتصادی (صنعت، کشاورزی و خدمات) کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه معرفی شدند.

غمگین ادامه داد: در بخش صنعت ۲۱۶ نفر، کشاورزی ۱۶۴ نفر، خدمات ۳۷۶ نفر و در بخش واحدهای نمونه استانی هشت واحد ثبت نام کردند.
در این آیین از ۲۰ کارگر نمونه، کارگاه نمونه، کارفرمای سلامت محور، کارگروه حوزه صنعت، کشاورزی، خدمات و سه بهداشت یار نمونه تجلیل شد.

۱۱ اردیبهشت روز جهانی کارگر است. 

منبع : ایرنا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.