مـدیرنامـه
رسانه اختصاصی مدیران

پیشنهاد جدید پلیس راهور برای کاهش ترافیک در روزهای کرونایی

0 17

رئیس پلیس راهور نیروی انتظامی از ارائه پیشنهاد این پلیس مبنی بر اعمال محدودیت تردد در محدوده طرح ترافیک به کمیته انتظامی وزارت کشور خبر داد که در صورت تصویب اجرا می‌شود.

سردار سیدکمال هادیانفر روز دوشنبه در گفت وگوی اختصاصی با ایرنا در پاسخ به این سوال که آیا شما موافق لغو طرح ترافیک هستید، افزود: در ابتدا با لغو طرح ترافیک به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا موافق بودیم اما بتدریج شرایط به گونه ای شد که به عنوان مثال ترافیک در شهر تهران ۷۰ درصد افزایش یافت و شرایط به بی نظمی منجر شد.

 وی ادامه داد: به رغم تلاش همکاران راهور،  تراکمی که در مرکز طرح ترافیک تهران وجود دارد سبب شده تا توقف های غیرضروری و پارک دوبل ایجاد شود و این مساله شرایط را برای اعمال قانون سخت کرده است.
هادیانفر گفت: بر این اساس پیشنهاد جدیدی برای محدودیت ساعت تردد در محدوده های طرح ترافیک به وزارت کشور اعلام کردیم.ِ
رئیس پلیس راهور نیروی انتظامی گفت: بر اساس این پیشنهاد افرادی که قبل از شروع طرح به محل کار خود می خواهند بروند، می توانند از خودروی شخصی استفاده کنند. از سوی دیگر دو زمان ۱۴ تا ۱۶ بعد از ظهر را برای خروج کارمندان دولت در نظر گرفتیم تا خودروهایی که از طرح خارج می شوند، جریمه نشوند.

رئیس پلیس راهور ناجا افزود: پیشنهاد دیگر بعد از ساعت طرح است آن هم برای افرادی که می خواهند بعد از ساعت طرح خارج شوند تا بار ترافیکی در محدوده ترافیک کمتر شود.
به گفته وی، این پیشنهاد به کمیته انتظامی وزارت کشور اعلام شده تا درصورت تصویب در جلسه فاصله گذاری اجتماعی اجرا شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در ساعت های اعلام شده ۱۴ تا ۱۶ پیک ترافیک در محدوده های طرح ایجاد نمی‌شود، گفت: کسانی که می خواهند از طرح استفاده کنند و مجوز ندارند باید تا قبل از شروع طرح وارد محدوده طرح ترافیک شوند و در این زمینه محدودیتی وجود ندارد.
هادیانفر اضافه کرد: همان طور که گفته شد برای تخلیه بار ترافیکی در نظر گرفته شده تا کارمندان دولت که محل کار آنها در محدوده طرح است از  ساعت ۱۴ تا ۱۶ از محدوده طرح بدون این که جریمه شوند، خارج شوند.

ایرنا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.