مـدیرنامـه
رسانه اختصاصی مدیران

پیام تبریک رئیس مرکز تجارت جهانی ایران بمناسبت روز خبرنگار

محمدرضا سبزعلیپور، رئیس مرکز تجارت جهانی ایران طی پیامی بمناسبت هفدهم مرداد ماه روز خبرنگار، این روز را به تمامی خبرنگاران و اصحاب رسانه تبریک گفت: متن کامل پیام رئیس مرکز تجارت جهانی ایران بشرح زیر است:

0 20

محمدرضا سبزعلیپور، رئیس مرکز تجارت جهانی ایران طی پیامی بمناسبت هفدهم مرداد ماه روز خبرنگار، این روز را به تمامی خبرنگاران و اصحاب رسانه تبریک گفت: متن کامل پیام رئیس مرکز تجارت جهانی ایران بشرح زیر است:

((بنام ایزد یکتا))

هفدهم مرداد، روز پاسداشت از تلاشهای بی وقفه انسانهای آگاهی دهنده ای است که با سلاح قلم خود در کشورمان ایران، سرزمین مردم آگاه و شریف، قدم میزنند.

خبرنگاران از آن رو که حق جو و حق پو میباشند،‌ شایسته تکریم و تحسین اند.

خبرنگاران از آن رو که نماینده و وکیل مردم عزیزمان هستند‌ شایسته تکریم و تحسین میباشند.

در دورانی که مشکلات اقتصادی، فساد و باندبازیهای عده ای خاص، فشارهای بین المللی و کاهش سطح معیشت و کوچکتر شدن سفره هموطنانمان، روح و روان مردم ایران را آزار داده و هر روز نیز حادثه ای ناگوار در گوشه و کنار دنیا خلق میشود، این اندیشه ورزان و خردگرایان عرصه اطلاع رسانی هستند که با مجاهدتهای بی بدیل خود نقاب از چهره تمامیت خواهان، انحصارطلبان و مفسدین برمیدارند و در این ایام سخت و دشوار تا حدودی ادامه زندگی را برای مردم قابل تحمل میکنند.

خبرنگاران طلايه داران جبهه قلم و انديشه و عامل آگاهی دهندۀ مردم در لحظات و صحنه ‌هاي سرنوشت ساز جامعه اند و از آنجايي که بدنبال حقيقت و انعکاس واقعيتها میباشند همواره شايسته تكريم وتحسين اند.

روز خبرنگار بر تمامي مجاهدان عرصه بصيرت و آگاهي كه با پيکار و مبارزه و با سلاح قلم و ايمان خویش براي پايداري اعتقادات و ارزشهاي ديني و اسلامي جامعه و جاودانگي ایران اسلامي در صحنه هاي نبرد سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگي و بین المللی با دشمنان در حال مبارزه اند مبارك و خجسته باد.

نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشیم این است که هر چقدر دایره خبرسازی، سانسور و کتمان حقایق گسترده‌ تر باشد به همان اندازه محدودۀ اعتماد مردم به مسئولان و رسانه ‌های داخلی کم و توجه آنان به رسانه ‌های بیگانه و رسانه های معاند بیشتر میشود. فلذا نباید بگذاریم خبرهای مربوط به کشورمان ایران را دیگران به اطلاع مردم شریفمان برسانند و اگر ما واقعیتها را براساس حقیقت محض، فارغ از جناح بندی های سیاسی و فقط در راستای منافع ملی بیان کنیم، مطمئناً مردم هم از آن رسانه های دشمن روی برمیگردانند.

درود بر خبرنگارانی که بیطرفانه و فارغ از بحثهای جناحی از جان مایه گذاشته و با انرژی وصف ناپذیر در عرصه خبر تأثیرگذارند و با عملکردی مثبت خویش، برای کار خود ارزش قائل شده و برای این حرفه، جایگاه و قیمت بالایی ایجاد کرده اند.

اینجانب نیز بر خود واجب میدانم تا در هفدهمین روز از ماه مرداد 1398، ضمن ارج نهادن به تلاشهای اين عزيزان و گراميداشت شهيدان عرصه خبر و رسانه، بعنوان يكي از فعالان عرصه اقتصادي کشور، مراتب تقدیر و تشکر خود را از تلاشهای خستگي ناپذير خبرنگاران، بويژه خبرنگاران سرویس اقتصادی رسانه ها كه در انعكاس اخبار، دست آوردها و مشکلات این بخش، سعي فراوان داشته اند، ابراز داشته و دست همه اصحاب قلم را در زير خيمۀ صفا و صداقت براي ادامه همكاريهاي رسانه اي به گرمي بفشارم.

امید است با استعانت و توکل به خداوند متعال در انجام رسالت اطلاع رسانی، شفاف سازی  و رفع و کاهش بخشی از مشکلات اقتصادی جامعه و دلنگرانی مردم شریف ایران موفق و مؤید باشید.

درخاتمه مجدداً از خدمات با ارزش و زحمات خبرنگاران عزیز و بزرگوار تقدير نموده، موفقیت و سلامتی همه سروران گرامی را از درگاه ایزد مننان مسئلت دارم./انتهای پیام

ایام  به کام

محمدرضا  سبزعلیپور

رئیس مرکز تجارت جهانی ایران

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.