مـدیرنامـه
رسانه اختصاصی مدیران

پالانیوز؛سایت پالایش اخبار و اطلاعات درباره کرونا راه‌اندازی شد

0 21

به همت موزه ملی علوم و فناوری ایران و به منظور اطلاع‌رسانی دقیق در زمینه بیماری کرونا، سایت پالایش اخبار و اطلاعات (پالا) راه‌اندازی شد.

به گزارش مدیرنامه و به نقل از ایسنا، با توجه به شیوع بیماری کرونا و حجم گسترده پیام‌ها و شایعاتی که مردم با آنها مواجه هستند، موزه ملی علوم و فناوری ایران به منظور اطلاع‌رسانی دقیق در زمینه بیماری کرونا،‌ ارائه مطالب علمی معتبر،‌ پالایش اطلاعات موثق از شایعه‌ها، ‌تولید پادکست‌های آموزشی با مشارکت کارشناسان در حوزه‌های مختلف و بازنشر اخبار معتبر به زبان ساده با همراهی گروهی از پزشکان و پرستاران و کارشناسان حوزه بهداشت و درمان و همکاری شماری از چهره های برجسته علوم ارتباطات و رسانه، روان‌شناسی،‌ جامعه‌شناسی، تربیت بدنی و علوم تغذیه در ایران اقدام به راه‌اندازی سایت پالایش اخبار و اطلاعات (پالا) کرده است.

این سایت به آدرس http://palanews.ir پالایش اخبار و اطلاعات در موضوع ویروس کرونا را انجام داده و به مخاطبان ارائه می‌دهد. در این سایت مخاطبان می‌توانند آخرین اخبار موثق در مورد کرونا را که در سایت‌های معتبر منتشر شده، به صورت تجمیع شده مشاهده کنند.

بر اساس اعلام دانشگاه تربیت مدرس، همچنین سایت http://palanews.inmost.ir با هدف پاسخگویی به دغدغه و سوالات مردم در خصوص ویروس کرونا در ۵ بخش شامل کرونا از زبان متخصصان، تجربه مبتلایان، کرونا به زبان ساده، کرونا و موزه‌ها و همزیستی با کرونا زیر نظر موزه ملی علوم و فناوری با ریاست دکتر سیف‌الله جلیلی فعالیت می‌کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.