مـدیرنامـه
رسانه اختصاصی مدیران

نمایش انیمیشن «کووید ۱۹ ثانیه» در فضای مجازی

0 24

انیمیشن اپیزودیک «کووید ۱۹ ثانیه» که در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی تهیه شده، از امروز در برخی وب‌سایت‌های سینمایی، پلت‌فرم‌ها و فضای مجازی پخش خواهد شد.

با توجه به این که خطر ابتلا به ویروس کرونا هنوز مرتفع نشده و تردد نکردن در مکان‌های عمومی و پیروی از پروتکل‌های بهداشتی ضرورت جامعه‌ امروز است، پخش این اثر اپیزودیک انیمیشن می‌تواند هشداری به جدی گرفتن امور بهداشتی باشد.

انیمیشن کووید ۱۹ ثانیه که در ۱۵ قسمت ۱۹ ثانیه‌ای به کارگردانی علی درخشی و تهیه‌کنندگی محمد ابوالحسنی تهیه شده با نمایش تلاش برای فرهنگ‌سازی و حس مسئولیت‌پذیری جامعه سینمای انیمیشن در قبال بحران کرونا، به بیان اموری می‌پردازد که باید در زمان شیوع این بیماری جدی گرفته شوند.

اولین قسمت این انیمیشن اپیزودیک با عنوان «حتی‌الامکان آنلاین خرید کنید» امروز (یکشنبه ۲۸ اردیبهشت‌ماه ۹۹) روی وب‌سایت مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، پایگاه خبری سینماتجربی، سایت دیرین دیرین و سایت های اشتراک ویدئو آپارات، تماشا، روبیکا و نیز کانال انیمیشن ایران و برخی دیگر از وب‌سایت‌های خبری، سینمایی، پلت‌فرم‌ها و فضای مجازی بارگزاری شده و به مدت ۱۵ روز، قسمت‌های جدید آن هر روز پخش خواهد شد.

عناوین قسمت‌هایی که تا پایان هفته جاری پخش می‌شوند نیز به این شرح هستند: «غذاها را کامل بپزید»، «در زمان تعطیلی مراکز تفریحی از بازی‌های قدیمی غافل نشوید»، «دستکش به دست کرده و اشیاء را ضدعفونی کنید»، «وقتی در خانه مانده‌اید از ورزش غافل نشوید» و «از تجمعات دوری کنید».

«کووید ۱۹ ثانیه» با تکنیک دیجیتال کات‌آوت ساخته شده و شخصیت های اصلی آن یک «شیر» و «گورخر» هستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.