مـدیرنامـه
رسانه اختصاصی مدیران

شهرک تخصصی صنایع وابسته خودرو در قزوین ایجاد می‌شود

0 22

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: شهرک صنعتی حیدریه تاکستان به زودی به نخستین شهرک تخصصی قطعه‌سازی و صنایع وابسته به خودروی قزوین تبدیل می‌شود.

به گزارش مدیرنامه حمیدرضا خانپور روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در این راستا، فاز توسعه شهرک صنعتی حیدریه به منظور استقرار واحدهای تولیدی جدید در ۴۰۰ هکتار از سال جاری عملیاتی می شود.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین افزود: اراضی که توسعه شهرک صنعتی حیدریه در آنها پیش بینی شده است از سوی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری به اداره امور اراضی جهاد کشاورزی واگذار و از این دستگاه به شرکت شهرک های صنعتی انتقال داده می شود تا عملیات آماده سازی و ایجاد زیرساخت در آن انجام شود.

وی با اشاره به لزوم تقویت سرمایه گذاری در بخش صنعت در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام جهش تولید نام گذاری شده است، اظهار داشت: با شرکت های خودروسازی و قطعه سازی برای استقرار واحدهای جدید در شهرک صنعتی یاد شده مذاکرات لازم انجام شده است.

این مسوول همچنین گفت: در نظر داریم تا این شهرک صنعتی را به خط آهن، گمرک و همچنین آزادراه قزوین-زنجان متصل کنیم تا به رونق این مکان و جذب بهتر سرمایه گذاری منجر شود.شهرک صنعتی حیدریه به مساحت ۱۰۸ هکتار در شهرستان تاکستان قرار دارد.

۵۵ واحد تولیدی در این شهرک صنعتی دارای پروانه بهره برداری هستند و چهار هزار نیروی کار در آن اشتغال دارند.۱۸ طرح تولیدی در شهرک صنعتی حیدریه در دست ساخت است.استان قزوین دارای یک شهر صنعتی، ۶ شهرک صنعتی و ۱۳ ناحیه صنعتی است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.