مـدیرنامـه
رسانه اختصاصی مدیران

رسول‌پناه به پرسپولیسی‌ها: قهرمانی آسیا برازنده شماست

0 25

سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس پس از صعود این تیم به فینال لیگ قهرمانان آسیا پیامی را منتشر کرد.

به گزارش مدیرنامه، مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس با انتشار پیامی، برد درخشان تیم پرسپولیس مقابل النصرعربستان در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ و صعود به فینال معتبرترین رقابت‌های باشگاهی آسیا را به هواداران، کادر فنی و بازیکنان تیم تبریک گفت.

آنچه امروز در دوحه شاهد بودیم، نمادی بود ازغیرت و تعصب ایرانی و عظمت باشگاه بزرگ پرسپولیس. تبریک به همه هواداران که سرمایه‌های اصلی باشگاه هستند و این موفقیت‌ها کمترین حق آن‌ها به حساب می‌آید و قطعا شادی‌های بزرگتری را سزاوار هستند.

در نهایت، تبریک به بازیکنان و کادرفنی تیم پرسپولیس. دست مریزاد به غیرت و همت شما که با تمام وجود جنگیدید و افتخاری بزرگ را برای فوتبال ایران رقم زدید. نام شما در صفحه زرینی از کتاب تاریخ باشگاه پرسپولیس ثبت خواهد شد و البته در تاریخ فوتبال ایران نیز ماندگار هستید. آنچه شما موفق به انجام آن شدید، یک شاهکار است.

بعد ازچند بازی سخت و نفسگیر در فاصله‌های کوتاه زمانی، موفق شدن در یک دوئل ۱۲۰ دقیقه‌ای آن هم با ضربه‌ای که قبل از بازی با حکمی ناعادلانه به تیم زدند و با وجود ۱۰ نفره شدن تیم در جریان بازی، فقط از شما و غیرت شما بر‌می آمد. موفقیتی که مردم را از خوشحالی به خیابان‌ها کشاند تا برای دقایقی غم‌ها و نگرانی‌های خود را فراموش کنند. شما به معنای واقعی کلمه قهرمان هستید و قطعا قهرمانی در آسیا نیز برازنده شماست.

منبع: باشگاه پرسپولیس

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.