مـدیرنامـه
رسانه اختصاصی مدیران

تعطیلی دو هفته‌ای تهران، پیشنهاد قطعی شورا به ستاد ملی کرونا است

0 22

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به شیوع گسترده ویروس کرونا در پایتخت گفت: پیشنهاد قطعی ما به ستاد ملی کرونا، همچنان، تعطیلی دو هفته‌ای تهران است.

به گزارش مدیرنامه از ایرنا، «علی اعطا» روز جمعه با انتشار رشته توئیتی در صفحه توییتر خود، با اشاره به شیوع کرونا در تهران، هم‌چنین نوشت: در شهرداری و شورا، محدودیت‌هایی برای حضور اعمال کرده‌ایم و پیشنهاد قطعی ما به ستاد ملی، همچنان، تعطیلی دو هفته‌ای تهران است.

اعطا ادامه داد: ‌جلسات صحن شورای شهر اما، وضعیت متفاوتی دارد؛ صحن علنی، نبض تپنده شهر و مدیریت شهری است و تعطیلی آن آسان نیست.

وی ادامه داد: به علاوه، جلسات شورا، براساس قانون نمی‌تواند در محلی خارج از شورا برگزار شود، اگرچه بر طبق همین قانون، برگزاری دو جلسه در ماه وظیفه شوراست و ما در شورای تهران ‌ هشت جلسه برگزار می‌کنیم.


درباره جلسات شورا یکشنبه تصمیم‌گیری می‌شود 

سخنگوی شورای شهر تهران افزود: در رابطه با چگونگی برگزاری و یا کاهش احتمالی جلسات به صورت موقت، یکشنبه تصمیم‌گیری خواهیم شد و تصمیم نهایی را اعلام خواهم کرد؛ اما؛ در رابطه با حضور اهالی رسانه در جلسه یکشنبه و جلسات آتی ‌به جهت کاهش خطر ابتلاء، تقاضا دارم اهالی رسانه، جلسات را به صورت آنلاین دنبال کنند.

وی افزود: اگر به هر دلیل، اصرار به حضور هست، امکان استقرار صرفا در سالن دکتر شیبانی، در طبقه بالای صحن، فراهم است.  

‌اعطا خاطرنشان کرد: به معاونت ارتباطات شورا، ابلاغ کرده‌ام ضمن توصیه اکید به عدم حضور فیزیکی، تحت هیچ شرایطی، هیچگونه استثنایی میان رسانه‌ها در بحث ممنوعیت حضور در صحن قائل نشوند.

‌به گفته وی، بدیهی است که رسانه ها می‌توانند از تصاویر تنها دوربین حاضر در صحن (یعنی دوربین شورا) در صورت تمایل استفاده کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.