مـدیرنامـه
رسانه اختصاصی مدیران

بیست و ششمین نمایشگاه الکامپ از فردا آغاز می شود

الکامپ امسال با شعار «آینده بهتر برای اقتصاد دیجیتال» و از 4 تا 7 تیرماه برگزار می کردد

0 7,863

نمایشگاه الکامپ امسال با شعار «آینده بهتر برای اقتصاد دیجیتال» و با حضور قریب به اتفاق شرکت‌های فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، برگزار خواهد شد. در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر، تجارت الکترونیک (الکامپ) بیش از ۴۵۰ شرکت حضور و مشارکت دارند که از این تعداد ۵۰ شرکت خارجی و از کشورهای ازبکستان، فرانسه، پاکستان، بوسنی، سوریه، چین، روسیه، ترکیه، ارمنستان و عراق هستند که نوین ترین برنامه ها، تولیدات و خدمات خود را ارائه می کنند.

محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران خود را آماده برگزاری بزرگترین رویداد فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور، الکامپ (بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر، تجارت الکترونیک) می کند، نمایشگاهی که از ۴ تا ۷ تیرماه برگزار می شود.

به گزارش ایسنا، نمایشگاه الکامپ امسال با شعار «آینده بهتر برای اقتصاد دیجیتال» و با حضور قریب به اتفاق شرکت‌های فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، برگزار خواهد شد. در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر، تجارت الکترونیک (الکامپ) بیش از ۴۵۰ شرکت حضور و مشارکت دارند که از این تعداد ۵۰ شرکت خارجی و از کشورهای ازبکستان، فرانسه، پاکستان، بوسنی، سوریه، چین، روسیه، ترکیه، ارمنستان و عراق  هستند که نوین ترین برنامه ها، تولیدات و خدمات خود را ارائه می کنند.

طبق اعلام، در نمایشگاه امسال حضور استارت آپ ها، شرکت های نوآور و خلاق و دانش بنیان بسیار پرنگ تر از سال‌های گذشته است بطوری که از تعداد شرکت های حاضر در نمایشگاه، حدود ۱۵۰ شرکت دانش بنیان و استارت آپ هستند.

قرار است در طول چهار روز برگزاری بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی الکامپ، چندین محصول فناورانه جدید در حوزه های مختلف فناوری اطلاعات و ارتباطات، رونمایی شود. بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی الکامپ با هدف ارائه آخرین دستاوردهای کشورمان در حوزه فناوری اطلاعات، معرفی جدیدترین محصولات و دستاوردهای شرکت های داخلی، توسعه تجارت الکترونیک، فراهم کردن زمینه‌های جذب سرمایه خارجی برای شرکت‌های دانش‌بنیان و یا استارتاپ‌های داخلی، ترویج فرهنگ استفاده از فناوری و محصولات تجارت الکترونیک در زندگی روزمره، فراهم شدن بستری برای تعاملات و همکاری‌ها برای شرکت‌های حوزه تجارت الکترونیک و کامپیوتر و ارتباطات و جذب بازارهای منطقه برگزار می‌شود.

پذیرش تعدادی از مقامات دولتی و خصوصی از ۲۰ کشور جهت برپایی نشست های B۲B و همچنین بازدید و آشنایی با ظرفیت‌های داخلی، از برنامه های اصلی این رویداد مهم بشمار می‌رود. برگزاری بیش از 100 سخنرانی و ده ها نشست و سمینار و کارگاه های تخصصی و حضور مقامات، کارشناسان، متخصصان و استادان دانشگاها با هدف ارتقاء کیفیت و اطلاعات فنی در صنعت الکترونیک و کامپیوتر، از دیگر برنامه‌های جانبی الکامپ امسال است.

این نمایشگاه در هشت بخش اصلی؛ الکترونیک صنعتی، کامپیوتر و سخت‌افزار، نرم‌افزار و خدمات مرتبط، تجهیزات ارتباطی، تجهیزات صوتی و تصویری، تجهیزات مخابراتی، تجهیزات اندازه‌گیری و کنترل و خدمات فنی و پشتیبانی برگزار می‌شود.

طبق اعلام ستاد خبری الکامپ، الکامپ به‌عنوان بزرگ‌ترین رویداد فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور، عرصه طراحی، ساخت، تولید و پشتیبانی از محصولات، خدمات، محتوا و راهکارهای صنایع الکترونیک، کامپیوتر و دیجیتال کشور است که با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه برگزار می‌شود. بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی الکامپ از ۴ تا ۷ تیرماه هر رُوز از ساعت ۸ تا ۱۶ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران آماده بازدید علاقمندان است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.