کدبازان

سه شنبه, ۱ مهر , ۱۳۹۹ Tuesday, 22 September , 2020
  • هفت سنگ بنای شخصیت مدیران موثر ۰۱ مهر ۱۳۹۹

    هفت سنگ بنای شخصیت مدیران موثر

    مطابق آمار ارائه شده، متاسفانه مدیران حدود ۶۰ درصد کسب و کارها، آنطور که باید توانا نمی باشند و این موضوع عملکرد کلی سازمان را تحت تاثیر قرار می دهد و باعث می شود تا امورات آنطور که باید، پیش نروند و بیشتر مواقع کسب و کار با شکست مواجه می شود. این آمار اضافه می کند، در حدود ۳۷ درصد کارمندان نیز شغل خود را به دلیل مدیریت بد ترک می کنند.

«مدیریت از نزدیک» ویژگی مدیریت شهید باکری است؛[دکتر فرهنگی] ۳۱ شهریور ۱۳۹۹

«مدیریت از نزدیک» ویژگی مدیریت شهید باکری است؛[دکتر فرهنگی]

درباره‌ شهید باکری فرمانده وارسته‌ی‌ لشگر عاشورا سخنان زیادی گفته شده و مطالب گوناگونی انتشار یافته است. کسانی که او را از نزدیک می‌شناسند بر این باورند که هنوز ناگفته‌های زیادی در ابعاد توصیفی و تحلیلی شخصیت او وجود دارد که هنوز بیان نشده‌اند

مبین‌نت نماینده همراه اول در ارائه خدمات سازمانی شد ۳۰ شهریور ۱۳۹۹

مبین‌نت نماینده همراه اول در ارائه خدمات سازمانی شد

پیرو مذاکرات و توافقات انجام‌ شده بین مبین‌نت و همراه‌اول، بزرگترین اپراتور ارتباطی کشور نمایندگی بازاریابی، فروش و پشتیبانی محصولات و خدمات سازمانی (B2B) خود را به مبین‌نت واگذار کرد.

سامان ایده نیک سپهر؛ارائه دهنده خدمات مدیریت ساخت و توسعه سیستم های مدیریت پروژه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹

سامان ایده نیک سپهر؛ارائه دهنده خدمات مدیریت ساخت و توسعه سیستم های مدیریت پروژه

یکی از خدمات تخصصی مورد نیاز سازمان های بزرگ خدمات تخصصی در زمینه مدیریت پروژه می باشد ، شرکت سامان ایده نیک سپهر از شرکت های فعال و دارای دانش و تجریه توامان در مشاوره و اجرای پروژه ها می باشد

۱۰ مهارت الزامی برای مذاکره با رئیس ۳۰ شهریور ۱۳۹۹

۱۰ مهارت الزامی برای مذاکره با رئیس

مهارت مذاکره معمولاً یکی از شرایط و توانایی‌هایی است که برای افراد جویای کار، امتیاز محسوب می‌شود. اما باید بدانید که توانایی مذاکره کردن نیاز به مجموعه‌ای از مهارت‌های میان‌فردی و ارتباطی دارد که برای گرفتن نتیجه موردنظر، در کنار هم استفاده شوند.

ویژگی‌های مدیریتی بدی که کارمندان را فراری می‌دهد[Inc] ۲۹ شهریور ۱۳۹۹

ویژگی‌های مدیریتی بدی که کارمندان را فراری می‌دهد[Inc]

چند سال پیش، با پایان تعطیلات آخر هفته، حس حالت تهوع به من دست می‌داد. فکر اینکه فردا قرار است دوباره یک هفته کاری افتضاح را شروع کنم، آنقدر به من اضطراب می‌داد که باعث می‌شد چنین حالی داشته باشم.

برنده هفدهمین مسابقه میدون مشخص شد[ویدئو] ۲۸ شهریور ۱۳۹۹

برنده هفدهمین مسابقه میدون مشخص شد[ویدئو]

“میدون”یک رقابت تلویزیونی استعدادیابی شغلی است که با هدف مشاوره و حمایت از کسب‌ و کارهای برتر نوپا، طراحی شده است ،شرکت کنندگان قسمت هفدهم مسابقه میدون: سید جعفر رضایی؛ تولید کلاه کاسکت امید فرزین ؛ نرم افزار دامپزشکی ناصر ثابتی شبستری ؛ تولید قطعات خودرو،

بر اساس مهارت‌های نرم استخدام کنید، نه تجربه‌ افراد! ۲۸ شهریور ۱۳۹۹

بر اساس مهارت‌های نرم استخدام کنید، نه تجربه‌ افراد!

بر کسی پوشیده نیست که این روزها، مدیران کسب و کار برای پیدا کردن کارکنانِ خوب دچار مشکل هستند. به عقیده پاتریک والتین که مشاور جذب و استخدام نیرو است، مسئله این نیست که گزینه‌های شما شایستگی کافی ندارند؛ بلکه مسئله این است که شما مفهوم «شایستگی» را اشتباه تعریف کرده‌اید.

برنده کارزار شانزدهم مسابقه میدون مشخص شد[ویدئو] ۲۷ شهریور ۱۳۹۹

برنده کارزار شانزدهم مسابقه میدون مشخص شد[ویدئو]

قسمت شانزدهم مسابقه تلویزیونی میدون برگزار شد و رقابت پس از ارائه کسب و کار های شرکت کنندگان با انتخاب برنده به پایان رسید .در ادامه کلیپ ارائه شرکت کنندگان قسمت شانزدهم مسابقه میدون را ملاحظه فرمائید

۵ کلمه‌ای که بهتر است از دایره‌ی لغات خود حذف کنیم ۲۷ شهریور ۱۳۹۹

۵ کلمه‌ای که بهتر است از دایره‌ی لغات خود حذف کنیم

دیگران برداشت‌های متفاوتی از کلمات شما می‌کنند. پس بهتر است کلماتی که به برداشت‌های منفی دامن می‌زنند را از دایره‌ی لغات خود حذف کنیم؛ زیرا برداشت‌های منفی برای تصویر حرفه‌ای و کاری ما در جامعه سودمند نیستند.

مهارت های هفت گانه رهبری موفق کسب و کار ۲۶ شهریور ۱۳۹۹

مهارت های هفت گانه رهبری موفق کسب و کار

در هر کسب وکار، مهارت های ویژه مدیرعاملی ضروری برای موفقیت محسوب می شود. شما چه مالک کسب وکار باشید، چه مدیر آن و یا کارمندی که مایل هستید پلکان ترقی را پیموده و ارتقای شغلی پیدا کنید، برای دستیابی به اهداف تان باید سبک صحیح مدیریت را بدانید.