مـدیرنامـه
رسانه اختصاصی مدیران

انگلیسی ها ۲۰ دکل تلفن همراه ۵G را آتش زدند

0 33

به دلیل انتشار نظریه های جعلی ارتباط اینترنت ۵G با ویروس کرونا، بیش از ۲۰ دکل تلفن همراه در انگلیس به آتش کشیده شده اند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دیلی میل، انتشار نظریه‌های جعلی درباره ارتباط اینترنت 5G با شیوع ویروس کرونا عامل آتش سوزی عمدی ۲۰ دکل تلفن همراه در انگلیس بوده است.

دکل تلفن همراه که برای سرویس اورژانس در منطقه هادرزفیلد استفاده می‌شد و همچنین دکلی دیگر در منطقه داگن هام انگلیس گرفتار آتش شده‌اند. پلیس سه نوجوان مظنون به ایجاد حریق عمدی در این رابطه را بازداشت کرده است.

مدیر ارشد اجرایی شرکت ودافون اعلام کرد یکی از دکل‌های تلفن همراه که هدف آتش سوزی‌های عمدی قرار گرفته اینترنت موبایل برای بیمارستان ناینتینگل در بیرمنگام را تامین می کرده است.

این در حالی است که پزشکان ادعاهای مربوط به ارتباط میان اینترنت ۵G و انتشار ویروس کرونا را رد کرده‌اند.

به گفته محققان امواج نسل پنجم اینترنت مقدار انرژی اندکی حمل می‌کنند و مضر نیستند.

شرکت ودافون در بیانیه‌ای در این باره گفت: سوزاندن دکل تلفن همراه به معنای خسارت زدن به ساختار زیربنایی این کشور به حساب می‌آید. چنین اقداماتی در عمل به معنای آن است که خانواده‌ها نمی‌توانند از سرویس‌های تماس و اینترنت استفاده کنند، پزشکان، پرستاران و نیروی پلیس نمی‌توانند به وظایف خود عمل کنند یا با خانواده و نزدیکانشان تماس بگیرند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.