توضیحات و تشکر گروه صنعتی میهن در ارتباط با حادثه اخیر

0 6

حادثه‌ای که سه شنبه شب در شهر لبنیات “میهن” پیش آمد و با انبوهی از نگرانی‌ها و ابراز محبت‌های هم‌ميهنان عزیزمان مواجه شد، بار دیگر این واقعیت را نمایان ساخت که “میهن” را از خود و خدمت‌گزار خود می‌دانند.

برای رفع دل نگرانی شما عزیزان و در پاسخ به پيگيری‌های گسترده، باید به عرض برسانیم که خوشبختانه این حادثه هیچ گونه صدمات جانی به همراه نداشت که جای شکر و شادمانی دارد، اما متاسفانه به بخش‌هايی از مجموعه شهر لبنيات از جمله انبارها آسیب‌های گسترده وارد کرد که با تلاش آتش‌نشانان فداکار و همکاران گرانقدر پس از چندين ساعت آتش مهار و از سرايت و آسيب جدی به خطوط توليد پيشگيری شد.

با همت مثال زدنی و همدلی مديريت و همکاران گروه صنعتی میهن، به وضعيت خطوط توليد بلافاصله رسيدگی و فاز نخست توليد در صبح چهارشنبه راه اندازی شد و فاز دوم طی ۲۴ ساعت و فاز سوم و چهارم طی ۷۲ ساعت از حادثه مذكور، راه اندازی می‌گردد تا وقفه‌ای در توليد و عرضه محصولات ايجاد نشود و با عنایت پروردگار دغدغه‌ای از اين جهت وجود ندارد.

جا دارد از همه عزیزان و نهادهایی که طی این حادثه همراهی نمودند، به ویژه از آتش‌نشانان همیشه دلسوز و پرتلاش کمال تشکر را داشته باشیم و بازهم از محبت فراگير هم‌ميهنان عزیز سپاس‌گزاری خالصانه نماییم.
 امیدواریم که با تلاش هرچه بیشتر در عرصه توليد ملی، خانواده ۲۲۰۰۰ نفره میهن بیش از گذشته در مسیر رشد و تعالی كارآفرينی كشور گام بردارد و همچنان از این طریق با افتخار خدمت‌گزار ایران زمین و مردمان نازنین آن باشد.

با احترام
روابط عمومی گروه صنعتی میهن

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.